Zoznam prianí

Overkill's The Walking Dead Deluxe Edition
PS4

54,89
Cena s DPH
 • Doprava
  Je možné si predobjednať
 • Dostupnosť
  Je možné si predobjednať
 • Dátum vydania
  TBA 2020
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 18+

Overkill's The Walking Dead Deluxe Edition Opis

OVERKILL 's the Walking Dead je kooperatívna strieľačka z pohľadu prvej osoby pre štyroch hráčov, ktorí bojujú proti mŕtvym i živým. V prostredí sveta The Walking Dead musí skupina štyroch hráčov robiť všetko pre to, aby prežila a zabezpečila tábor v postapokalyptickom Washington D.C.
Hráči sa ujímajú roly Aidana, Heather, Mayi či Granta. Každá postava má svoje vlastné schopností, rolu v tíme, herný štýl a príbehové pozadie. Všetci majú spoločný cieľ, pričom kľúčové je prežitie a tímová práca. Akcia je intenzívna a užijete si ju pekne zblízka: opatrne likvidujte nepriateľov pomocou útokov, rozpútajte žeravú prestrelku. Skupina musí vedieť improvizovať, pretože nič nie je isté.
Tiež si musíte dávať pozor, kam šliapete, a nerobte hluk, pretože horda oživených mŕtvol môže byť za každým rohom. OVERKILL'S The Walking Dead ponúka hráčom svet, v ktorom na každom kroku riskujete. Aby ste prežili toto drsné prostredie, potrebujete strategické uvažovanie. Washington D.C. je opustené a nehostinné mesto, v ktorom sa horko ťažko snažia mŕtvi aj živí existovať spoločne. Kľúčom k prežitiu bude široká škála herných štýlov, zbraní a tímová synergia.

Výber z tohtotýždňových akciových ponúk