Zoznam prianí

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

PS5
58,39
Cena s DPH
 • Doprava
  Je možné si predobjednať
 • Dostupnosť
  Je možné si predobjednať
 • Dátum vydania
  Január 2022
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 18+

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Opis

OBSAHUJTE ŠESŤ ELITNÝCH AGENTOV V SPOLUPRÁCI ALEBO SOLO

Vyberte si z 18 Rainbow Six agentov, ktorí sú najvhodnejší na prežitie nájazdov. Každý agent má konkrétnu sadu zbraní, pomôcok a schopností učiť sa a ovládať, vďaka čomu je hra veľmi dobre znovuhrateľná a pohlcujúca. Každá splnená misia umožňuje vášmu agentovi zvýšiť úroveň, vylepšiť jeho štatistiky a získať prístup k novému vybaveniu, ako aj k silným zručnostiam špeciálne navrhnutým na boj proti parazitom v ich rôznych formách.

 

RIZIKO V  ZÓNACH
Použite svoje pomôcky a schopnosť svojich agentov prispôsobiť sa a prekonať situáciu tak, aby ste dosiahli svoje ciele, a čo je najdôležitejšie, dostať sa z izolačnej zóny. Vďaka výberu z 12 jedinečne navrhnutých máp obsahujúcich procedurálne generované výzvy zamorené nepriateľmi a zvyšujúce sa obtiažnosti sú nebezpečenstvá nepredvídateľné a neustále sa vyvíjajú. Čím hlbšie prechádzate z jednej prechodovej komory do druhej, tým väčšie sú odmeny a väčšie riziko, ktorým bude váš tím čeliť, čo sťažuje dosiahnutie vašich cieľov. Ak sa agentovi nepodarí dosiahnuť bod, budete musieť vy a váš tím zvoliť: ísť ďalej a získať väčšie odmeny, nechať svojho agenta za sebou, alebo sa vrátiť späť a odvážnu záchranu. Jediným spôsobom, ako získať zmiznutého agenta, je zorganizovať záchranu na jednej z čiastkových máp predtým, ako sa ho parazit úplne zmocní.

 

BOJUJTE S PARAZITMI
Parazit Chimera a jeho evoluční Archeovia sú vysoko smrtiace inteligentné organizmy - náročné na zdroje a pretvárajúce krajinu. Budete sa musieť spoľahnúť na svojich spoluhráčov a svoje vlastné inštinkty, aby ste zvládli každý z 10 parazitických archetypov, od začarovaného Stinga cez nepolapiteľného Tormentora až po Summoner Alpha. Survive the Emergence, prúd vedomého parazitického tkaniva, ktoré sa šíri cez bezpečnostnú oblasť, mení ekosystém okolo vás a dáva výsledným Archeanom výhodu.


VÝHODY
Hra bude mať od prvého dňa funkcie cross-play a cross-save pre všetky platformy rovnakej rodiny. Ktokoľvek, kto hrá Tom Clancy's Rainbow Six Siege a Tom Clancy's Rainbow Six Extraction, bude môcť odomknúť všetkých 18 agentov v hre Tom Clancy's Rainbow Six Siege a získať kozmetické balíčky Elite pre United Front v oboch hrách.Výber z tohtotýždňových akciových ponúk