Nie si prihlásený
Wii U
Nintendo Wii U GamePad (čierny) Wii U

Nintendo Wii U GamePad (čierny)

Dostupnosť : Nie je na sklade

Dátum vydania: TBA

Vydavateľ: Nintendo

PEGI: 3+

114,99

Informácie o produkte

Najvynikajúcejšou vlastnosťou Wii U GamePad je dotyková LCD obrazovka (priemer: 16 cm, pomer strán 16 : 9), vyrobená podľa normy  FWVGA (Full Wide Video Graphics Array), ktorú môžeme ovládať  svojimi prstami alebo priloženým stylusom.

Zariadenie môžeme používať viacerými spôsobmi. Ako ovládač – funkciami, ktoré sú na ňom vizuálne zobrazené, môžeme ovládať hry spustené na TV –, alebo ho môžeme používať ako samostatnú konzolu a hrať na ňom bez hocijakého doplnkového prostriedku. Do ovládača je zabudovaná jedna kamera a mikrofón, pomocou ktorých sa nám otvára možnosť video chatu, tiež analógový dual stick a, samozrejme, aj pohybový senzor (motion control).

Zariadenie funguje s 500 g lítiovým dobíjacím akumulátorom, ktorý v optimálnom prípade umožní až 5-hodinové nepretržité hranie.

Možnosti zariadenia Wii U

Štandardná hra: Svoje WII U zariadenie môžete používať ako samostatnú prenosnú konzolu, tým pádom sa môžete hrať aj počas cestovania.

Vertikálne hranie: naše zariadenie môžete držať aj vertikálne.

Stylus: hry a programy spustené na zariadení môžete ovládať aj priloženým stylusom.

Funkcia ovládača: Wii U funguje aj ako ovládač. Navigáciou na dotykovej obrazovke môžete ovládať hru zobrazenú na obrazovke TV.

Kompatibilita Wii U: Svoje Wii U zariadenie môžete používať ako Wii ovládač, vďaka čomu sa môžete spojiť so svojimi kamarátmi vlastniacimi Wii.

Hranie s rozdelenou obrazovkou: táto funkcia umožňuje, aby ste paralelne zobrazovali aktuálnu hru hranú na svojom Wii U zariadení aj na obrazovke TV.

 

Skok na vrchol stránky