Zoznam prianí

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
PC

33,09
Cena s DPH
 • Doprava
  Posledné kusy
 • Dostupnosť
  Posledné kusy
 • Dátum vydania
  29.06.2018
 • crop_dinOdporúčaný vek
  PEGI 7+

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Opis

N.Sane Trilogy je kolekcia troch prvých dielov Crash Bandicoota z PlayStation 1. Nájdete tu kompletne znovu vytvorené hry Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped v modernom spracovaní, ale so starou dobrou hrateľnosťou.

Teraz si Crasha môžete užiť ako nikdy predtým, v krásnej plne remastrovanej HD grafike. Všetky tri pôvodné hry boli kompletne prepracované, vrátane optimalizácie obtiažnosti alebo premiestnenia / odstránenie niektorých prekážok.

Dr. Neo Cortex chce ovládnuť svet pomocou armády geneticky modifikovaných zvierat. Len vy môžete Crashovi pomôcť zachrániť zvieratá, zachrániť jeho dievča a prekaziť Cortexov diabolský plán.

Zlý Dr. Neo Cortex je späť ... a chce zachrániť svet? A prosí o pomoc svojho úhlavného nepriateľa Crasha ?? Nie je to len prefíkaný plán, ako nalákať Crasha do ďalšieho Cortexova podlého experimentu ??? Podarí sa Crashovi zvíťaziť, alebo sa stane čestným členom Cortexovej armády zo ZOO ???? To všetko a možno aj niečo navyše sa dozviete v druhom diele tejto chlpatej trilógie.

A do tretice je tu úplne nové dobrodružstvo s cestovaním v čase! Tentoraz Crash rozhodne nemusí všetko odbehať po svojich labkách - budete sa potápať, jazdiť na motorke, alebo sa dokonca poletíte aj v lietadle. Viac akcie. Viac zábavy. Viac hádaniek a tajných úrovní.

Naposledy navštívené