Zoznam prianí

Xbox Series S 512GB + Xbox Game Pass Ultimate 3 mesiace (digitálny kód)

Xbox Series
296,79
Cena s DPH
 • ID produktu
  200208213
 • Doprava
  Na externom sklade
 • Dostupnosť
  Na externom sklade
 • Dátum vydania
  31.10.2023
 • Záruku poskytuje Microsoft
  2 roky

Xbox Series S 512GB + Xbox Game Pass Ultimate 3 mesiace (digitálny kód) OpisKonzola novej generácie spoločnosti Microsoft, Xbox Series S, poskytuje skutočný zážitok z novej generácie v neuveriteľne malých rozmeroch! Digitálna konzola je vybavená bielym digitálnym ovládačom bielej farby a je takmer o 60% menšia ako konzola Xbox Series X, napriek tomu je navrhnutá pre podobný výkon.

Xbox Series S je založená na rovnakej architektúre AMD Zen 2 a RDNA 2, ktorá tvorí chrbticu každej konzoly novej generácie. Bleskový procesor a architektúra Xbox Velocity Architecture spolu s neuveriteľne rýchlym diskom SSD zaisťujú, že sa hry načítajú a budú bežať rovnako rýchlo ako v rade X. Pri rozlíšení 1080p alebo 1440p je, teda v hrách, ktoré to podporujú, je k dispozícii až 120 snímok za sekundu! Vďaka tejto konzole sa nemusíte vzdať ani najpokročilejšej technológie, pretože Xbox Series S podporuje DirectX Raytracing a ďalšie pokročilé grafické postupy.

Séria Xbox Series S prehrá všetky hry pre Xbox a je kompatibilná s všetkým príslušenstvom pre Xbox One! Je to úplne digitálna konzola, takže nemá diskovú jednotku, ale môžete s ňou naplno využívať výhody digitálnych hier a členstva Xbox Game Pass!

Výber z tohtotýždňových akciových ponúk