Zoznam prianí

eFootball PES 2020
PS4

45,99
Cena s DPH
 • Doprava
  Posledné kusy
 • Dostupnosť
  Posledné kusy
 • Dátum vydania
  10.09.2019
 • crop_dinOdporúčaný vek
  PEGI 3+

eFootball PES 2020 Opis

Nový ročník populárnej futbalovej simulácie Pro Evolution Soccer 2020 (PES 2020) si vzala za úlohu preniesť eFotbal ako šport širokému publiku. Populárna futbalová séria pokračuje v snahe priniesť, čo najväčší realizmus, berie do úvahy spätnú väzbu od fanúšikov a prináša celý rad zmien. Veľkou zmenou je prepracovaná verzia Master League a úplne nový herný režim Match Day.

Obrovských zmien sa dočkal populárny Master League režim, kde je novinkou interaktívny dialógový systém, vďaka ktorému ovládate posun v príbehu. Vyberajte odpovede, ktoré zachytávajú osobnosť vášho hráča a vytvorte si tak vlastný Master League príbeh.

V Match Day móde je zachytená podstata futbalovej kultúry a prenesená do kompetitívneho formátu, keď prenáša hráča z komentátorského miesta priamo na ihrisko. Vyberte si jednu z dvoch strán na začiatku každotýždenného podujatia, kde sa každá perfektne umiestnená prihrávka a úspešné zákroky počítajú ako body k víťazstvu. Všetky zápasy z daného týždňa sú dôkladne analyzované a potom sú vybraní najlepší hráči z každej strany. Títo sa potom stretnú vo veľkom finále.Naposledy navštívené