-8%
Zoznam prianí

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: Year 2 Gold Edition
PS4

35,19 €
32,49
Cena s DPH
 • Letná akcia na PlayStation 4 hry
 • Doprava
  Posledné kusy
 • Dostupnosť
  Posledné kusy
 • Dátum vydania
  03.10.2018
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 18+

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: Year 2 Gold Edition Opis

Wildlands je taktická akcia v otvorenom svete, ktorú môžete hrať solo alebo až so štyrmi parťákmi v on-line kooperácii. Odohráva sa v blízkej budúcnosti v Bolívií, ktorá sa stala neovládateľnou drogovou veľmocou. Je len na vašej jednotke Ghost a dokonale presnom postupe, aby ste zastavili nebezpečnú hrozbu.

Wildlands sa odohráva v rozľahlom a drsnom prostredí Bolívie v Južnej Amerike. Vplyvný mexický drogový kartel Santa Blanca premenil krajinu v drogový-štát, ktorý je plný strachu a násilia.

Ste, preto vyslaní za nepriateľskú líniu ako členovia The Ghosts - legendárnej americkej špeciálnej jednotky, ktorá má za úlohu destabilizovať a zničiť spoluprácu medzi kartelom a skorumpovanou vládou krajiny.

V otvorenom svete preskúmate hory, púšte, dažďové pralesy alebo stovky dediniek a pamiatok, v jednom z mnohých dostupných vozidiel. Cestovať budete môcť samozrejme nielen na pevnine, ale aj vzduchom a na vode.

Svet bude reagovať rôzne na vaše voľby a podľa toho sa kedykoľvek môže objaviť neočakávaná situácia v dobrom i zlom zmysle. Manipulujte systémom a získajte z neho, čo najviac.


Výber z tohtotýždňových akciových ponúk