-27,14%
Zoznam prianí

PlayStation VR Mega Pack
PS4

307,29 €
223,89
Cena s DPH
 • Doprava
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dostupnosť
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dátum vydania
  30.11.2018
 • crop_dinOdporúčaný vek
  PEGI 18+
 • Záruku poskytuje Sony
  2 roky

PlayStation VR Mega Pack Opis

Balíček 5 hier

Naozaj poriadna nálož herného obsahu! Okrem rozkošného dobrodružstva kaptiána Astra, The Elder Scrolls V: Skyrim VR, WipEout: Omega Collection získaš aj kôstky DOOM VFR a kolekciu hier pre VR PlayStation VR Worlds.

Balenie obsahuje:

Hru Astro Bot Rescue Mission

Hru The Elder Scrolls V: Skyrim

Hru WipEout: Omega Collection

Hru DOOM VFR

Hru VR Worlds

 

PLAYSTATION CAMERA

Nová kamera PlayStation Camera, teraz v novom dizajne a s nastaviteľným stojanom je tvojou vstupenkou do sveta úžasných herných zážitkov so systémom PlayStation VR a to nehovoríme o celej rade špeciálnych funkcií systému PlayStation 4.

 

V okamihu, kedy si nasadíš PlayStation VR sa ti začne pred očami vynárať impozantný virtuálny svet. Pri pootočení hlavy sa ti v reálnom čase prirodzene a intuitívne otočí aj obraz virtuálneho sveta.

 

Pri využití zvukovej 3D technológie vytvorenej špeciálne spoločnosťou Sony sa zároveň v reálnom čase zmenia aj zvuky, a to podľa polohy hlavy v 360-stupňovom virtuálnom priestore.

 

Okrem toho môžeš vďaka ovládaču pohybu PlayStation Move a bezdrôtovému ovládaču DualShock 4 preskúmavať zákutia virtuálneho sveta a užívať si interakciu s virtuálnymi postavami tak, ako by si bol skutočne prítomný vo svete hry.

 

Posúvanie hraníc hrania.

Súprava PS VR ti umožní hrať spôsobom a na miestach, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo, a to vďaka modernej špeciálnej obrazovke OLED, ktorá sa vyznačuje mimoriadne plynulým, 360stupňovým zobrazením s frekvenciou 120 Hz a skutočným 3D zvukom, s ktorým budeš počuť všetko okolo teba . Môžeš sa teda ponoriť do hier, špeciálne navrhnutých pre súpravu PS VR, vrátane hier Rigs Mechanized Combat League a VR Worlds.


Naposledy navštívené