Načítava...
Zoznam prianí

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants

Switch
31,79
Cena s DPH
 • ID produktu
  200210244
 • Doprava
  p
  Posledné kusy
 • Dostupnosť
  Posledné kusy
 • Dátum vydania
  23.04.2024
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 12+

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants Opis

Pripomeňte si, alebo vôbec prvýkrát spoznajte, hru z arkádových automatov Teenage Mutant Ninja Turtles vydanú v roku 2017 – a to na konzoly, z pohodlia svojho gauča a s troma dodatočnými úrovňami a šiestimi ďalšími súbojmi s bossmi!

Hrajte za štvoricu korytnačiek tak, ako bola vyobrazená v kreslenom seriáli Teenage Mutant Ninja Turtles od Nickelodeonu z rokov 2012 až 2017, vyberte si svojho obľúbenca a ako Leo, Mikey, Donnie alebo Raph sa vysporiadajte s hordami protivníkov!

Postavte sa vlnám nepriateľov a prebojujte sa šiestimi úrovňami, vrátane Dimenzie X alebo Coney Islandu. Na ceste k porážke vášho úhlavného nepriateľa Trhača priamo v jeho brlohu si budete musieť poradiť celkom s trinástkou jedinečných bossov!

Použite korytnačiu silu – špeciálny superútok unikátny pre každú korytnačku, ktorý dokáže v okamihu zdecimovať väčšinu protivníkov na obrazovke a vážne zraniť akéhokoľvek bossa. S pomocou špeciálneho zberateľského predmetu môžete tiež privolať spriateleného mutanta, ako napríklad aligátorieho Leatherheada, ktorý vám na chvíľu pomôže!

Výber z tohtotýždňových akciových ponúk