Zoznam prianí

Xbox Series S 512GB + Cyberpunk 2077

Xbox Series
315,69
Cena s DPH
 • Doprava
  Na ceste
 • Dostupnosť
  Na ceste
 • Dátum vydania
  10.11.2020
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 18+
 • Záruku poskytuje Microsoft
  2 roky

Xbox Series S 512GB + Cyberpunk 2077 OpisKonzola novej generácie spoločnosti Microsoft, Xbox Series S, poskytuje skutočný zážitok z novej generácie v neuveriteľne malých rozmeroch! Digitálna konzola je vybavená bielym digitálnym ovládačom bielej farby a je takmer o 60% menšia ako konzola Xbox Series X, napriek tomu je navrhnutá pre podobný výkon.

Xbox Series S je založená na rovnakej architektúre AMD Zen 2 a RDNA 2, ktorá tvorí chrbticu každej konzoly novej generácie. Bleskový procesor a architektúra Xbox Velocity Architecture spolu s neuveriteľne rýchlym diskom SSD zaisťujú, že sa hry načítajú a budú bežať rovnako rýchlo ako v rade X. Pri rozlíšení 1080p alebo 1440p je, teda v hrách, ktoré to podporujú, je k dispozícii až 120 snímok za sekundu! Vďaka tejto konzole sa nemusíte vzdať ani najpokročilejšej technológie, pretože Xbox Series S podporuje DirectX Raytracing a ďalšie pokročilé grafické postupy.

Séria Xbox Series S prehrá všetky hry pre Xbox a je kompatibilná s všetkým príslušenstvom pre Xbox One! Je to úplne digitálna konzola, takže nemá diskovú jednotku, ale môžete s ňou naplno využívať výhody digitálnych hier a členstva Xbox Game Pass!

Špecifikácia

Edícia produktu-
Veľkosť úložného priestoru-
Typ veľkokapacitnej pamäte-
Počet ovládačov-
Sériové číslo-
Wi-Fi-
Headset-
HDMI kábel-
Detektor pohybu-
Predplatné ako darček-
Počet USB portov-
AV kábel-
Výstup 3,5 mm jack-
Bluetooth-
Digitálny optický výstup-
HDMI vstup-
HDMI výstup-
Komponentný výstup-
Typ optickej mechaniky-
Prehrávanie multimédií-
Ethernetový port-
Čítačka SD kariet-
Multiplayer mód-
Farba produktu-
Extra služby-
Hra súčasťou-

Výber z tohtotýždňových akciových ponúk