Vážení Zákazníci! Zákaznícka podpora (email, Facebook, telefónna linka) od 10. do 12. augusta nie je dostupná. Proces spracovania objednávok a ich doručenie prebieha bez problémov. Ďakujeme za pochopenie!

Zoznam prianí

Biomutant
PS4

49,39
Cena s DPH
 • Doprava
  Je možné si predobjednať
 • Dostupnosť
  Je možné si predobjednať
 • Dátum vydania
  TBA 2020
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 12+

Biomutant Opis

Biomutant je postapokalyptické Kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojového umenia, kde môžete kombinovať kontaktný boj, streľbu a mutantské schopnosti.

Systém bojového umenia ti umožní maximálnu slobodu pohybu a svižnosti, zatiaľ, čo budeš kombinovať streľbu, kontaktný boj a schopnosti prameniace z tvojich mutácií. Pomocou rozvoja postavy budeš získavať nové štýly Wusu a učiť ťa budú aj majstri, ktorých stretneš, takže budeš mať neustále z čoho vyberať a tvoje súboje budú stále svieže.

Popusť uzdu svojej kreativite pri výrobe zbraní. Kombinuj súčiastky a vytvor si jedinečné jedno alebo obojručné kontaktné zbrane, vďaka ktorým budeš môcť prebodávať, sekať a drviť.

Pri výbave postavy máš úplnú slobodu, a to nielen, čo sa týka výberu zbraní, ktoré si si sám vyrobil, ale aj toho, aký druh vybavenia si vezmeš. Vezmi si plynovú masku a kyslíkovú bombu, aby si mohol preskúmať mŕtve zóny, termo-rezistentný oblek pre výpravy do kryonických oblastí alebo ochranné vybavenie pre boj s bio-kontaminovanými tvormi - voľba je čisto na tebe.

Vytvoríš si svoje vlastné dobrodružstvo, zatiaľ, čo budeš skúmať otvorený svet, a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom. Vydaj sa do umierajúcej divočiny, do sietí tunelov a bunkrov v podzemí, do hôr alebo na súostrovie. V tomto živým a farebnom svete môžeš urobiť veľa objavov, odhaliť tajomstvá, postaviť sa príšerám a zoznámiť sa s všelijakými postavami.Výber z tohtotýždňových akciových ponúk