Vážení Zákazníci! Zákaznícka podpora (email, Facebook, telefónna linka) od 10. do 12. augusta nie je dostupná. Proces spracovania objednávok a ich doručenie prebieha bez problémov. Ďakujeme za pochopenie!

-39%
Zoznam prianí

Knowledge Is Power Decades
PS4

17,99 €
11,09
Cena s DPH
 • Black Friday Leto 2020 Sony akcia
 • Doprava
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dostupnosť
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dátum vydania
  14.11.2018
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 7+

Knowledge Is Power Decades Opis

Preverte svoje znalosti z pop kultúry s jedinečnou kvízovou hrou z rady PlayLink pre PS4. Máte dosť šikovnosti dostať sa v tejto exkluzívnej kvízovej hre na vrchol? Preverte svoje znalosti pop kultúry od 80. rokov minulého storočia až po súčasnosť v zábavnej a šialenej show pre každého, ktorá, ako ovládač využíva smartfón či tablet.

Až šesť hráčov sa môže stretnúť v súboji s tisíckami unikátnych otázok, svoju postavu si môžete vybrať z ôsmich jedinečných postáv. Počas svojej cesty na vrchol pyramídy poznania stretnete veľa retro osobností.

Získajte náskok pred svojimi súpermi vďaka celkom novým súbojom, ktoré vám umožnia uzamknúť protivníkom obrazovky, zazipovať ich odpovede a mnoho ďalšieho. A so štyrmi novými výzvami pre dotykovú obrazovku budete mať možnosť zamiešať dianím v časovo orientovanom režime útoku na skóre.


Výber z tohtotýždňových akciových ponúk