Zoznam prianí

Assassin's Creed Rogue Remastered
Xbox One

20,99
Cena s DPH
 • Doprava
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dostupnosť
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dátum vydania
  20.03.2018
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 18+

Assassin's Creed Rogue Remastered Opis

Tento diel zo série Assassin Creed je trochu iný, než na, čo ste zvyknutí. Doteraz ste hrali za Assasinov, ale teraz je tomu inak. Budete hrať za templára menom Shay Patrick Cormac, ktorý prežil zradu bratstva, a preto sa stal lovcom Assassinov.

Hra AC Rogue sa odohráva v Severnej Amerike 18. storočia, v centre chaosu a násilia sedemročnej vojny, ktorú na mimoeurópskych bojiskách viedli predovšetkým Anglicko s Francúzskom o Indiu. Vojny sa zúčastnili aj Rusi a tiež Rakúska a Pruská armáda.

Assassin Creed Rogue je najtemnejšia kapitola Assassin Creed série. Shay Patrick Cormac, neohrozený mladý člen Assassin bratstva, prechádza temnou premenou.

Odlučuje sa od tých, ktorým sa hovorilo bratia. Shay sa vydáva na misiu zničiť všetkých, ktorí sa obrátili proti nemu, aby sa nakoniec stal najobávanejším lovcom Assassinov histórie.

Sledujte svoje vlastné životné krédo a vyrazte na mimoriadnu cestu cez New York City, Apalačské údolia na východe USA, navštívte zamrznutý severný Atlantik a tiež ľadové vody severného Atlantiku.


Výber z tohtotýždňových akciových ponúk