Načítava...
Zoznam prianí

Call of Duty WWII

Xbox One
24,29
Cena s DPH
 • ID produktu
  200019994
 • Doprava
  p
  Na externom sklade
 • Dostupnosť
  Na externom sklade
 • Dátum vydania
  01.01.2020
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 18+

Call of Duty WWII Opis

Call of Duty sa vracia ku koreňom! Čaká nás príbehová kampaň z 2. svetovej vojny, vylodenie v Normandii, bitka v Ardenách a ďalšie nezabudnuteľné momenty. Multiplayer sa vráti k menej zbesilému tempu, kooperačný režim ponúkne vlastný príbeh a prídu aj zombie z Tretej ríše! Kampaň sa zameria na devätnásťročného vojaka americkej armády Ronalda "Reda" Danielsa.

Red nie je žiadnym superhrdinom, nemá ani žiadne skúsenosti, len chce slúžiť svojej krajine. Spoločne s ním sa zúčastníte vylodenia v Normandii a cez Belgicko budete postupovať až do Berlína. Príbeh sa bude odohrávať v záverečných rokoch vojny 1944 až 1945.

Autori sa snažia dosiahnuť, čo najväčšiu autentickosť, a preto sa už nestretneme napríklad s automatickým uzdravovaním. Ak budete zranení, musíte si zavolať medika, a ak vám dôjde munícia, musí vám pomôcť spolubojovník. Tón hry má byť oveľa bližšie k realite, než je v sérii zvykom.

Z herných módov sa môžeme tešiť napríklad na War Mode, kde budú dva tímy bojovať o strategické ciele. Samostatnou kapitolou je kooperácia, v ktorej sa ponoríte do nového originálneho príbehu. Co-op bude pre dvoch hráčov. Znovu dorazí tiež zombie. Tentoraz sa spoja s Treťou ríšou, aby vybudovali nesmrteľnú armádu.

 

Výber z tohtotýždňových akciových ponúk