-19%
Zoznam prianí

Spyro Reignited Trilogy

Xbox One
28,99 €
23,69
Cena s DPH
 • BLACK FRIDAY 2020 - Activision
 • Doprava
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dostupnosť
  Do 1-4 pracovných dní
 • Dátum vydania
  13.11.2018
 • verified_userOdporúčaný vek
  PEGI 7+

Spyro Reignited Trilogy Opis

Spyro the Dragon

Najznámejší fialový dráčik je späť! Spyro reignited Trilogy zahrnie vylepšené diely Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto 's Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Všetky tri podporujú pohyb pomocou analógových pák, majú novú kameru a ďalšie moderné funkcie. Môžete sa tešiť na viac ako 100 úrovní.

Gnasty Gnorc sa vrátil z exilu a rozpútal zlú mágiu v Dračej ríši, uväznil draky v kryštáli a svojou armádou Gnorců sa chystá ovládnuť svet. V tom mu ale chce zabrániť Spyro posledný slobodný drak a jeho priateľ Sparx.

V dobrodružstve za oslobodením všetkých drakov musí táto podarená dvojka prejsť nejednou nástrahou, poraziť mnoho nepriateľov a v neposlednom rade vyriešiť hŕbu hádaniek, ktoré sa po ceste objavia.Spyro 2: Ripro’s Rage

Spyro bol privedený do zeme Avalar, aby porazil zlého čarodejníka Ripta, ktorý v Avalaru rozpútal desivú vojnu. Na Spyrovi je zachrániť zajatcov a priniesť Avalaru vytúžený mier.Spyro: Year of the Dragon

Dračia ríša oslavuje "Rok Draka", keď sa zrazu objaví záhadne oblečená postava a ukradne všetky dračie vajcia. Pod kúzlom zlej čarodejnice stráži armáda Rhynocov unesené vajcia v zabudnutej ríši. S novými, ale aj starými priateľmi sa Spyro vydáva na cestu aby zachránil stratené vajcia!

Výber z tohtotýždňových akciových ponúk