Zoznam prianí

Thrustmaster T150 RS Force Feedback závodný volant
Multiplatforma

167,49
Cena s DPH
 • Doprava
  Nie je skladom
 • Dostupnosť
  Nie je skladom
 • Dátum vydania
  14.12.2015
 • Záruka
  2 roky

Thrustmaster T150 RS Force Feedback závodný volant Opis

Volanty T150 boli navrhnuté tak, aby boli čo najviac všestranné. Táto všestrannosť začína s vstavaným softvérom certifikovaným pre PS4 (čo umožňuje automatické rozpoznanie volantu konzol PS4TM) a vstavaným posuvným prepínačom medzi PS4TM / PS3TM, takže je veľmi jednoduché používať volanty na oboch konzolách (volanty sú oficiálne licencované pre obe konzoly). Okrem toho sú volanty kompatibilné aj s PC (Windows® 10/8/7 / Vista / XP) vďaka ovládačom Thrustmaster, ktoré možno stiahnuť z webovej stránky ts.thrustmaster.com. Tieto ovládače zaisťujú, že používatelia volantov budú mať vždy tú najnovšiu verziu firmware.

Ďalším aspektom všestrannosti navrhnutým vývojovým tímom Thrustmaster je Force Feedback, ktorý zvyšuje štandardy výkonnosti pre náročných pretekárov, zatiaľ čo zostáva ovládateľný aj pre menej skúsených hráčov.

 

Okraj volantu bol tiež navrhnutý s ohľadom na všestrannosť s dôrazom na ľahkú manipuláciu. S priemerom 28 cm zvládne akýkoľvek typ okruhu, auta či závodného štýlu. Veľký dôraz bol kladený na ergonomickosť s rýchlym a jednoduchým prístupom k trinástim akčným tlačidlám, D-padu, a dvom veľkým, sekvenčným radiacim pákam (13 cm dlhé). Úchopné časti volantov sú pokryté protišmykovým povrchom pre maximálny komfort. Pridaná sada dvoch pedálov má nastaviteľný uhol sklonu pre každý pedál.

Naposledy navštívené