Razer Barracuda X Bezdrôtový headset - čierny (RZ04-04430100-R3M1)
PC
97,49
Cena s DPH
  • Kód produktu
    RZ04-04430100-R3M1
  • ID produktu
  • Doprava
    p
    Na objednávku
  • Dostupnosť
    Na objednávku
  • Záruka
    2 roky
Razer Barracuda X Bezdrôtový headset - čierny (RZ04-04430100-R3M1) - Opis
  • FREKVENCIONÁ ODOZVA: 20 Hz – 20 kHz
  • IMPEDANCIA: 32 Ω (1 kHz)
  • CITLIVOSŤ: 96dBSPL/mW@1KHz od HATS
  • ŠPECIFIKÁCIE MENIČOV: 40 mm
  • TYP OVLÁDAČA: Razer™ TriForce
  • NÁUŠNÍKY: Oválne náušníky FlowKnit
  • PRIEMER VNÚTORNÉHO UCHA: 60 mm x 40 mm
  • MATERIÁL NÁUŠNÍKOV: Ultra mäkká pamäťová pena FlowKnit
  • POTLAČENIE HLUKU: Pasívne potlačenie hluku
  • TYP PRIPOJENIA: Bezdrôtové USB typu C (2,4 GHz), Bluetooth 5.2, analógový 3,5 mm
  • DĹŽKA KÁBLA: 1,5 m / 4,92 stopy
  • PRIBLIŽNÁ HMOTNOSŤ: 250 g / 0,55 lb
  • ŠTÝL MIKROFÓNU: Odnímateľný HyperClear kardioidný
  • ZÁZNAMOVÝ CHARAKTER: Jednosmerový
  • FREKVENCIONÁLNA ODOZVA MIKROFÓNU: 100 Hz - 10 kHz
  • CITLIVOSŤ MIKROFÓNU (@1KHZ): -42 ± 3 dB
  • OVLÁDANIE HLASITOSTI: Zvýšenie a zníženie hlasitosti
  • ĎALŠIE OVLÁDAČE:
    - Vypínač stlmenia mikrofónu
    - 2,4 GHz bezdrôtový a Bluetooth prepínač (SmartSwitch)
  • VÝDRŽ BATÉRIE: Až 50 hodín
  • OSVETLENIE: Žiadne
  • KOMPATIBILITA:
    - Počítač (USB typu C 2,4 GHz, Bluetooth 5.2)
    - PlayStation (USB typu A – USB typu C 2,4 GHz)
    - Mobilné zariadenia (s podporou USB typu C alebo Bluetooth 5.2)
    - Android a iOS
Vďaka schopnosti súčasného pripojenia k zariadeniam s frekvenciou 2,4 GHz aj Bluetooth umožňuje SmartSwitch bezproblémové prepínanie medzi nimi pre bezkonkurenčné pohodlie.